![ΙΑΣΟΝΑΣ ΦΩΤΗΛΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ: «Στον δρόμο αυτό προς τις εθνικές εκλογές της 21ης Μαΐου πορευόμαστε μόνο με Αλήθειες» - protionline.grprotionline.gr ΙΑΣΟΝΑΣ ΦΩΤΗΛΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ: «Στον δρόμο αυτό προς τις εθνικές εκλογές της 21ης Μαΐου πορευόμαστε μόνο με Αλήθειες» - protionline.grprotionline.gr](https://protionline.gr/wp-content/uploads/2023/04/FOTHLAS-PERIODEIA-ANATOLIKH-AIGIALEIA-02.jpg)
ΙΑΣΟΝΑΣ ΦΩΤΗΛΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ: «Στον δρόμο αυτό προς τις εθνικές εκλογές της 21ης Μαΐου πορευόμαστε μόνο με Αλήθειες» - protionline.grprotionline.gr
Ιάσονας Φωτήλας - Συζητήσαμε σήμερα για τα παιδιά του ΣΟΨΥ με τη Χριστίνα Μπίκου για προβλήματα και πιθανές λύσεις στο καφε «ΓΕΦΥΡΕΣ». Θα είμαι και εγώ δίπλα τους. | Facebook
![Στον Γεραπετρίτη, Φωτήλας, Φαρμάκης και Παπαδόπουλος για το ζήτημα του Χιονοδρομικού - ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - NEWS Στον Γεραπετρίτη, Φωτήλας, Φαρμάκης και Παπαδόπουλος για το ζήτημα του Χιονοδρομικού - ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - NEWS](https://1.bp.blogspot.com/-EvyH6_yl0Gk/XwXEdtwxRpI/AAAAAAAD5LA/APWFu01VKJUKAm0wcj5tS6a3gR7qvZJFgCLcBGAsYHQ/s1600/1.jpg)
Στον Γεραπετρίτη, Φωτήλας, Φαρμάκης και Παπαδόπουλος για το ζήτημα του Χιονοδρομικού - ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - NEWS
![Φωτήλας: Οι διαρκείς και επίμονες προσπάθειες φέρνουν αποτελέσματα, καθώς η στελέχωση της ΟΠΚΕ Αιγίου είναι θέμα ημερών | Ειδήσεις Φωτήλας: Οι διαρκείς και επίμονες προσπάθειες φέρνουν αποτελέσματα, καθώς η στελέχωση της ΟΠΚΕ Αιγίου είναι θέμα ημερών | Ειδήσεις](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/fothlas_elas.jpg)
Φωτήλας: Οι διαρκείς και επίμονες προσπάθειες φέρνουν αποτελέσματα, καθώς η στελέχωση της ΟΠΚΕ Αιγίου είναι θέμα ημερών | Ειδήσεις
![Ι. Φωτήλας: Η ψυχική υγεία στα χέρια των υγειονομικών, η αστυνομία στην πρόληψη της εγκληματικότητας Ι. Φωτήλας: Η ψυχική υγεία στα χέρια των υγειονομικών, η αστυνομία στην πρόληψη της εγκληματικότητας](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/eacpgqiyzi62722bd920a21.jpg)
Ι. Φωτήλας: Η ψυχική υγεία στα χέρια των υγειονομικών, η αστυνομία στην πρόληψη της εγκληματικότητας
Ιάσονας Φωτήλας - Με μεγάλη χαρά παραβρέθηκα στην ημερίδα «Πολιτισμός και Αθλητισμός με ασφάλεια στο Μαρούσι», που διοργανώθηκε από την Κοινωφελή Επιχείρηση Δήμου Αμαρουσίου και φιλοξένησε η ΑΜΑΡΥΣΙΑ! Συγχαρητήρια στους φίλους Θεόδωρος
![Ιάσωνας Φωτήλας: Προγραμματισμός Εργασιών για την Επιτροπή Έρευνας και Τεχνολογίας - Υπεύθυνη ενημέρωση Ιάσωνας Φωτήλας: Προγραμματισμός Εργασιών για την Επιτροπή Έρευνας και Τεχνολογίας - Υπεύθυνη ενημέρωση](https://www.aigiovoice.gr/wp-content/uploads/2023/09/379629725_2598234757003920_1860156731263755891_n.jpg)